Як часто потрібно чистити матраци

Зазвичай матраци обшиваються тканиною. Однак, навіть не дивлячись на застосовувану тканину і утворену нею щільність, все одно не уникнути проникнення пилу та бруду, невидимих ​​оку шматочків шкіри всередину пір цієї тканини. І ось тут матрац стає раєм для крихітних пилових кліщів.

Люди, які страждають алергією добре знають, що навіть невидимі оку частинки пилу можуть викликати сильну алергічну реакцію, яка за своєю суттю є лише захисною реакцією організму на присутність в повітрі або на тілі алергенів – або самого пилу, або результату життєдіяльності пилових кліщів.

 

Дуже важливо розуміти, що сама по собі присутність цього пилу і продуктів життєдіяльності кліщів може привести до алергії навіть здорових людей, тому що, якщо кожен день вдихати цей “коктейль” в повітрі, то отримана алергія буде просто закономірністю.

 

Тому простий логічний висновок – необхідно періодично очищати матрац від пилу, що в’ївся і паразитів всередині самого матраца. Однак зробити це не просто. Проникнути звичайним способом всередину матраца практично неможливо. З різною частотою періодичності необхідно звертатися до професіоналів, що володіють спеціалізованою технікою та хімією.

 

Ознайомтеся, будь ласка, з рекомендаціями, які посприяють продовженню служби матраца. Найголовніше правило – їх щорічна чистка. Один раз на рік – це правило, яке стосується кожного матраца і випадку. Це називається генеральним чищенням. Ця чистка полягає в тому, що повністю необхідно вичистити оббивку, особливо узголів’я спального місця. У цьому випадку видаляються всі типи забруднень – плями, пил, бруд. Також необхідно обробити і вичистити подушки, які використовуються при відпочинку. Важливо розуміти, що такого роду чистка, виконана власними зусиллями за коефіцієнтом корисності значно поступається тій, що робить LeoClean.

 

У своїй діяльності наша компанія керується принципом якості. Головне для нас добре виконана робота! Ми даємо гарантію на виконану роботу. Наша мета – залучення постійних клієнтів, а вони можуть з’явитися тільки за умови якісної хімчистки матраців.

 

Також хотілося б відзначити, що наша компанія надає послуги по хімчистці диванів і крісел, килимів і ковроліну, миття вікон і фасадів, а також за іншими послугами виїзної хімчистки. Тому ми завжди будемо раді Вам допомогти позбутися клопоту з видалення бруду і пилу з ваших матраців.

Оформити заявку

Оформити замовлення