Хімчистка матраців
Виїзна хімчистка - зручна та корисна послуга від LeoClean -
майстри приїдуть до Вас у обраний час, щоб почистити матрац на дому

Як давно Ви чистили свій матрац?

Матрац - місце, де люди проводять щонайменше третину свого життя. Це місце відпочинку, сну, задоволення, мрій, фантазій. І це єдине місце, де контакт людини з меблями є настільки близьким та тривалим.

Вже за 1-2 роки люди помічають періодичні почервоніння чи висипання на шкірі, пояснюючи це стресом, їжею, зниженням імунітету, але не накопиченням пилу, алергенів, пилових кліщів. Погіршується якість сну, з'являється відчуття нескінченої втоми, яка переходить у роздратованість.

Потім стають помітними сліди від поту, зникає свіжість. Можуть відбутися забруднення біологічного походження, коли матрац потрібно почистити від слідів крові, сечі, кала, сперми або ж побутового - після розлиття таких напоїв як чай, кава, вино, сік, звичайна або газована вода — виникає бажання почистити його, знову зробити його сяючим, свіжим та безпечним.


Хочете почистити самостійно?

Ви незадоволені брудним виглядом та запахом свого улюбленого матрацу? Насамперед виникає думка купити якийсь засіб з реклами та почистити оббивку. Або просто пройтися пилососом по поверхні.
Але не все так просто!

Побутові засоби містять оптичні відбілювачі, які можуть не тільки не видалити плями, а й закріпити старі. А потужні хімічні засоби без нейтралізації викликатимуть алергічні реакції під час тривалого сну. Чи потрібні такі експерименти?

Пилосос прибере пил з поверхні, але не видалить запахи, забруднення вглибині, засаленість чи плями. Особливо якщо ці плями наклалися одне на інше.
Майстри високого рівня

LeoClean пропонує повний спектр послуг з хімчистки матрацу будь-якого розміру: дитячий, односпальний, полуторний, двоспальний, King-Size. А також чистимо тонкі матраци - топпери.

Наші фахівці здатні вирішити безліч проблем:

 • Виконати глибоке вибивання пилу
 • Видалити плями та забруднення різного походження
 • Позбавити речі від неприємних та стійких запахів
 • Продезінфікувати поверхню та позбутися алергенів
 • Провести антибактеріальну УФ-обробку
 • Повернути матрацу свіжість та чистоту
 • Швидко та ефективно висушити
 • Пом'якшити матеріал та захистити його
Вам достатньо обрати один з варіантів чистки:
підтримуюча чистка або хімчистка забрудненого матрацу від плям, пилу та неприємних запахів.

 • Чому саме виїзна хімчистка?
  Це надзвичайно зручно! Вам не потрібно домовлятись про перевезення Вашого матрацу, під час якого може трапитись пошкодження. Отже Ви заощаджуєте час, нерви та гроші.

  Майстри нашої компанії приїдуть до Вас безкоштовно, саме в обраний та погоджений з Вами зручний час.

  І поки виконується хімчистка матрацу, Ви зможете насолоджуватись чаєм чи кавою, провести час з членами своєї родини чи спілкуватися з друзями.
 • Вигода виїзної хімчистки матрацу
  Вартість чистки складає всього 3-10% від ціни нової речі, яку ще треба шукати.
  Окрім того, Ваш улюблений матрац, що вже є частиною історії Вашого життя залишиться з Вами. Просто за 1 годину він буде чистим, свіжим та безпечним.
 • Індивідуальній підхід та повага до Ваших речей
  Ми несемо відповідальність за кожен виріб, з яким працюємо та гарантуємо, що зробимо все можливе, щоб повернути Вашому матрацу красу та чистоту.

  Для того, щоб хімчистка була максимально ефективною, будемо дуже корисною надання якомога більше інформації про “життя” Вашого матрацу:
  • який матеріал поверхні та наповнювача
  • як давно й яким чином з’явилися забруднення
  • які вже були прийняті міри для його очищення
  • які засоби хімії вживалися
  • на що потрібно звернути особливу увагу

  Ми використовуємо найновітніші технології чистки та дбайливо ставимося до Вашого матрацу. Наші фахівці індивідуально підберуть засоби відповідно до матеріалу та структури виробу, які будуть найбільш ефективними у Вашому випадку.
5 етапів фірмової чистки матрацу від LeoClean
час чистки при помірних забрудненнях - 1 година
1
Суха чистка
Суха чистка за допомогою професійного пилососу, під час якої ми позбавимось пилового забруднення та твердих часточок бруду.
2
Видалення плям та запахів
Обробка плям миючим засобом відповідно до їх походження та давності, усунення запахів.
Для видалення стійких запахів передбачена окрема процедура.
3
Видалення бруду з глибини
Основна хімчистка екстрактором та обробка найскладніших зон вручну.
4
Ополіскування
Спеціальний засіб вимиває залишки бруду та миючих засобів, відновлює колір, вирівнює pH поверхні матрацу до нейтрального.
5
Сушка
Сушка матрацу. Повне висихання виробу після хімчистки відбувається за 7-8 години при кімнатній температурі у провітрюваному приміщенні. За допомогою сушки - 3-4 години.
Зробимо Ваш матрац чистим, СВІЖИМ ТА БЕЗПЕЧНИМ
Ми робимо цей світ чистішим та кращим - крок за кроком
Тому радіємо чистці разом з Вами
Щоб дізнатися точну вартість послуг та спростити замовлення, достатньо надіслати кілька фотографій будь-яким зручним способом в месенджери: