Миття вікон та фасадів з виїздом на об'єкт 24/7!

LeoClean це:

Навіть найкрасивіший вид з вікна може легко зіпсувати брудне скло. Навіть найсучасніша та стильна будівля втрачає свою привабливість за брудними фасадами. І навіть найпопулярніший магазин навряд чи милуватиме око покупця неохайними вітринами. Прийшов час подбати про зовнішній вигляд Вашого будинку, офісу чи комерційної будівлі? LeoClean з радістю допоможе Вам у цьому. Лишіть усю складну роботу професіоналам.

Наші фахівці повернуть блиск і чистоту Вашим вікнам та фасадам у найкоротший термін. Для досягнення найкращих результатів ми використовуємо сучасні методи й обладнання, що не залишає подряпин та розводів, а також застосовуємо європейські мийні засоби, що довели свою безпечність та ефективність на практиці.

Миття вікон відбуватиметься у декілька етапів:

1. Перший етап (у разі миття після ремонту): обезпилювання, зняття монтажної плівки, видалення клею та інших стійких забруднень за допомогою хімічних засобів.
2. Мийка рам, фурнітури, внутрішніх механізмів вікон: чистка пилососом, сухе протирання, обробка миючим засобом.
3. Миття скляних поверхонь: видалення нашарувань скребком, миття вікон шубкою з абразивом або жорсткою губкою в місцях з сильними забрудненнями.
4. Очищення поверхонь від мийних засобів, протирання насухо.
5. Затирка скла спеціальними фібрами для надання блиску.
6. Очищення підвіконь, укосів та відливів.

Вартість послуги
  • Миття вікон та фасадів Ціна, грн/м²
  • Сезонна мийка від 50 грн/м²
  • Після ремонту від 65 грн/м²

Як це працює

Оформити заявку

Оформити замовлення