Хімчистка шкіряних меблів з виїздом додому 24/7!

LeoClean це:

На перший погляд шкіряні меблі – це дуже практична річ у плані прибирання, якщо порівнювати з м’якою оббивкою. Насправді ж вони потребують особливого регулярного догляду. Шкіра піддається тому самому забрудненню, що і м’які меблі. Але в додаток до цього вона стикається з іще однією загрозою – втрата вологості та м’якості з плином часу. Очищувачі та кондиціонери, що можна купити у звичайному магазині, вирішують проблему лише на короткий термін. І в той же час неправильне їх використання може лише погіршити становище.

Обслуговування шкіряних виробів вимагає особливих знань та досвіду. Спеціалісти LeoClean знають, як правильно поводитися з таким делікатним матеріалом як шкіра. Ми використовуємо лише професійні миючі засоби та захисні кондиціонери для омолодження та зволоження шкіряних меблів без негативних побічних ефектів.

Хімчистка Ваших шкіряних меблів буде відбуватися у 6 етапів:

 1. При необхідності проводимо суху чистку за допомогою професійного пилососу Numatic.
 2. Оглядаємо меблі на предмет пошкоджень та визначаємо якість шкіри, підбираємо засоби для чищення.
 3. Основна хімчистка вручну з використанням спеціального засобу, видалення плям.
 4. Промивка меблів чистою водою, видалення залишків хімії.
 5. Сушка за допомогою спеціальної м’якої фібри. Після хімчистки меблі готові до використання, адже не потребують багато часу для висихання.
 6. Нанесення спеціального кондиціонера для відновлення м’якості та еластичності шкіри, поліровка мікрофіброю для блиску.

 

Вартість послуги
 • Назва виробу Ціна, грн
 • Диван звичайний від 1000
 • Диван кутовий від 1500
 • Крісло від 500
 • Ліжко від 500
 • Стілець або пуф від 400

Як це працює

Оформити заявку

Оформити замовлення