Хімчистка матраців з виїздом додому 24/7!

LeoClean це:

Ви проводите третину свого життя, відпочиваючи на своєму зручному ліжку. Але чи досі Ваш матрац є Вашим вірним провідником у світ здорового сну та відпочинку? Пам’ятайте, що навіть якщо Ви не бачите бруд та пил, вони все одно там є. Шкідливі бактерії та мікроорганізми теж з легкістю оселяються в місцях, куди важко дістатись під час прибирання. Саме тому задля власного здоров’я дуже важливо регулярно підтримувати чистоту матрацу не лише зовні, а й всередині. Це запобігає розповсюдженню бактерій та захворювань, а також продовжує термін використання матрацу на багато років.

Наші експерти використовують гіпоалергенні миючі засоби та дезинфікуючу хімію європейського виробництва, щоб позбутися пилу, запаху та в’їдливих плям. Сучасні методи очищення повернуть у вашу спальню відчуття свіжості та чистоти. Замовте послугу хімчистки матрацу на будь-яку адресу у Києві та прилеглих регіонах, щоб повернути своїй родині безпечний здоровий сон.

Хімчистка Вашого матрацу буде відбуватися у 5 етапів:

  1. Суха чистка за допомогою професійного пилососу Numatic, під час якої ми позбавимось пилового забруднення та твердих часточок бруду.
  2. Обробка особливо складних плям миючим засобом відповідно до їх походження та давності, боротьба з неприємним запахом.
  3. Основна хімчистка екстрактором та обробка найскладніших зон вручну.
  4. Промивка матрацу екстрактором з чистою водою, видалення залишків хімії.
  5. Сушка. Повне висихання виробу після хімчистки відбувається за 2-4 години при кімнатній температурі.

 

Вартість послуги
  • Назва виробу Ціна, грн
  • Одномісний матрац від 500
  • Полуторний матрац від 600
  • Двумісний матрац від 1000
  • Матрац king size від 1200

Як це працює

Оформити заявку

Оформити замовлення