Сушка меблів
Послуга сушки - надзвичайно популярна, зручна та корисна послуга від LeoClean -
меблі будуть значно сухішими після використання спеціального обладнання

Звідки береться вологість?

Під час хімчистки меблів за технологією виконання робіт на поверхню вироба здійснюється розпилення рідини, отже через контакт з нею, тканина стає вологою. Це абсолютно нормальний процес. Частина вологи потім забирається з тканини екстрактором, але де-яка частина вологи все ж залишається.

Після закінчення робіт з хімчистки меблям потрібен час для повного висихання та комфортного користуванням ними. За умов середньої кімнатної температури та середньої вологості, цей час коливається в межах 6-8 годин. За прохолодної та вологої погоди, може складати навіть 8-10 годин (для дивану чи матрацу).

Якщо не дотриматись порад фахівців LeoClean, вологість затримується в матеріалі на довший час, що призведе до появи цвілі та неприємних запахів, а на оббивці можуть з'явитися непередбачувані плями та розводи.


Як запобігти появі цвілі та запаху?

Отже, для уникнення небажаних результатів, потрібно забезпечити рівномірне висихання. Ні в якому разі не зачиняти приміщення, бажано відкрити вікна та уникати перепадів температури та сильних протягів, через які висихання буде нерівномірним: якісь частини висохнуть, інші вберуть в себе вологу, що забезпечить можливіть появи цвілі.

Добре, коли на вулиці тепла та суха погода, а чистка була виконана о 09:00 ранку. А що робити, коли підвищена вологість? Та навіть за увімкненого опалення, при закритих вікнах волога не зникне швидко. А хочеться відпочити, посідити чи полежати...Зручна послуга сушки - економія часу та турбота про меблі

Компанія LeoClean піклуючись про свої клієнтів та для можливості проведення чистки в будь-який час доби, забезпечила виїзні бригади майстрів спеціальними професійними сушками - це обладнання дозволяє значно (до 70%) скоротити час висихання меблів. Завдяки рівномірному потоку теплого повітря, меблі висихають швидко та рівномірно.

Послуга включена в пакети "Преміум" та "Little Leo" або її можна замовити окремо для пакету "Стандарт" чи просто для підсушування приміщення, наприклад, після затоплень чи ремонтних робіт.

Ознайомитись з розцінками можна в розділі "Ціни".

Майстри високого рівня

Майстри LeoClean після проведення чистки завжди надають корисні та практичні поради господарям, що потрібно зробити для того, щоб меблі висихали рівномірно.

Наші фахівці здатні вирішити безліч проблем:

 • Виконати глибоке вибивання пилу
 • Видалити плями та забруднення різного походження
 • Позбавити речі від неприємних та стійких запахів
 • Продезінфікувати поверхню та позбутися алергенів
 • Провести антибактеріальну УФ-обробку
 • Повернути меблям і килимам свіжість та чистоту
 • Швидко та ефективно висушити
 • Пом'якшити матеріал та захистити його
Вам достатньо обрати один з варіантів чистки:
підтримуюча чистка або хімчистка забрудненого дивану від плям, пилу та неприємних запахів.

 • Чому саме чистка з сушкою?
  Це надзвичайно зручно! Вам не потрібно чекати 6-10 годин, щоб скористатися своїми ідеально чистими меблями після наших майстрів. Ви уникаєте появи цвілі та неприємних запахів, що потребуватиме нової чистки вже за декілька місяців. Отже Ви заощаджуєте час, нерви та гроші.

  Майстри нашої компанії приїдуть до Вас безкоштовно, саме в обраний та погоджений з Вами зручний час.

  І поки виконується хімчистка з сушкою, Ви зможете насолоджуватись чаєм чи кавою, провести час з членами своєї родини чи спілкуватися з друзями.
 • Вигода послуги сушки
  Вартість сушки не йде в жодне порівняння з потребою знову проводити чистку, перетяжку меблів або навіть купувати нові меблі, якщо з'явилась цвіль.
  Окрім того, послуга сушки вже включена в пакет "Преміум", для заощадження коштів.
 • Індивідуальній підхід та повага до Ваших речей
  Ми несемо відповідальність за кожен виріб, з яким працюємо та гарантуємо, що зробимо все можливе, щоб повернути Вашим меблям свіжість та чистоту.

   Для того, щоб хімчистка була максимально ефективною, наші фахівці враховують час візиту майстра, погодні умови та багато інших речей.

  Ми використовуємо найновітніші технології чистки та дбайливо ставимося до Вашого дивану. Наші фахівці індивідуально підберуть засоби відповідно до матеріалу та структури виробу, які будуть найбільш ефективними у Вашому випадку.
5 етапів фірмової чистки дивану від LeoClean
час чистки при помірних забрудненнях - 1-1.5 години
1
Суха чистка
Суха чистка за допомогою професійного пилососу, під час якої ми позбавимось пилового забруднення та твердих часточок бруду.
2
Видалення плям та запахів
Обробка плям миючим засобом відповідно до їх походження та давності, усунення запахів.
3
Видалення бруду з глибини
Основна хімчистка екстрактором та обробка найскладніших зон вручну.
4
Ополіскування
Спеціальний засіб вимиває залишки бруду та миючих засобів, відновлює колір, вирівнює pH поверхні до нейтрального.
5
Сушка
Сушка дивана. Повне висихання виробу після хімчистки відбувається за 7-8 години при кімнатній температурі у провітрюваному приміщенні. За допомогою сушки - 3-4 години.
Зробимо Ваш ДИВАН чистим та гарним
Ми робимо цей світ чистішим та кращим - крок за кроком
Тому радіємо чистці разом з Вами
Щоб дізнатися точну вартість послуг та спростити замовлення, достатньо надіслати кілька фотографій будь-яким зручним способом в месенджери: