Прибирання сезонне та після ремонту
Клінінг - зручна та корисна послуга від LeoClean -
майстри приїдуть до Вас у обраний час, щоб навести лад в приміщенні

Чистота як запорука здоров'я

Порядок всередині квартири чи будинку - це синоним спокою та гармонії. Відсутність пилу й бруду позитивно впливає на стан як фізичного, так й психічного здоров'я.
Підтримка порядку та чистоти - регулярна та системна робота. Але час від часу виникає потреба в іншому рівні прибирання

Ми готові запропонувати наступні види наведення чистоти:

Сезонне прибирання або генеральне - підготовка приміщення до нового сезону. Включає в себе миття горизонтальних та вертикальних поверхонь (стін, стекол, шаф, дверей, плитки, ламінату чи паркету) із застосуванням миючих засобів, решіток повітропроводів, радіаторів, елементів меблів, складання вже непотрібних в наступному сезоні речей для зберігання та т.п..


Прибирання після ремонту - непросте завдання. Окрім прибирання великої кількості мілкого пилу, потрібно видалити рештки таких будівельних матеріалів як фарба, клей, скотч та т.п. Потім потрібно влаштувати сухе та вологе прибирання горизонтальних та вертикальних поверхонь.

Вирішення всіх цих моментів та всі клопоти ми беремо на себе.
Маємо все необхідне обладнання, клінерів з досвідом та хімічними засобами для видалення важких забруднень після ремонту.

Нехай закінчення ремонту буде для Вас приємною подією, яку не затьмарить необхідність прибирання власноруч. Відсвяткуйте з рідними та друзями радісний етап Вашого життя, а ми допоможемо уникнути клопоту з прибиранням.

 • Чому саме виїзна послуга прибирання?
  Це надзвичайно зручно! Вам не потрібно виконувати складу та важку роботу самостійно , не потрібно шукати засоби для обладнання для миття. Отже Ви заощаджуєте час, нерви та гроші.

  Майстри нашої компанії приїдуть до Вас безкоштовно, саме в обраний та погоджений з Вами зручний час.

  І поки виконується генеральне прибирання чи прибирання після ремонту, Ви зможете насолоджуватись чаєм чи кавою, провести час з членами своєї родини чи спілкуватися з друзями.
 • Вигода виїзного прибирання
  Час та здоров'я є безцінними. Вам не потрібно витрачати час на пошуки та кошти на покупку всього того арсеналу засобів для миття, який вже є в нас. Не потрібно дихати пилом, а наслідки фізичної роботи не позначатимуться на Вашому самопочутті, якщо потрібно якісно та швидко виконати прибирання.
  Просто за декілька годин Ваше помешкання кардинально зміниться та засяє чистотою!
 • Індивідуальній підхід та повага до Ваших речей
  Ми несемо відповідальність за кожен крок роботи, за те як та з чим працюємо та гарантуємо, що зробимо все можливе, щоб повернути Вашому помешканню чистоту та порядок.

  Для того, щоб прибирання було максимально ефективним, будемо дуже корисною надання якомога більше інформації про “життя” Вашого приміщення:
  • що саме потрібно зробити
  • яка площа приміщення
  • які вже були прийняті міри для його очищення
  • які засоби хімії вживалися
  • на що потрібно звернути особливу увагу

  Ми використовуємо найновітніші технології чистки та дбайливо ставимося до Вашої власності. Наші фахівці індивідуально підберуть засоби відповідно до всіх побажань, які будуть найбільш ефективними у Вашому випадку.
Зробимо Ваше помешкання ідеально чистим
Ми робимо цей світ чистішим та кращим - крок за кроком
Тому радіємо чистці разом з Вами
Щоб дізнатися точну вартість послуг та спростити замовлення, достатньо надіслати кілька фотографій будь-яким зручним способом в месенджери: