Хімчистка ковроліну
Виїзна хімчистка - зручна та корисна послуга від LeoClean -
майстри приїдуть до Вас у обраний час, щоб почистити ковролін прямо вдома або в офісі

Вас турбує брудний ковролін?

Ковролін в інтер'єрі створює атмосферу затишку, допомагає підтримувати тепло та забезпечувати тишу й комфорт. Завдання господарів – ретельно стежити за чистотою ковроліну, інакше шкоди від ковроліна стане значно більше, ніж користі.

Серед ворсинок накопичується безліч пилу, і не лише. Алергени, шкідливі для організму мікроби – це результат нашої повсякденної життєдіяльності.
Пилові кліщі та пліснява знижують імунітет, викликають алергію.

Іноді бруду та бактерій стає настільки багато, що з'являються плями та неприємний запах. Настав час привести улюблений килим у порядок!


Хочете почистити самостійно?

В Інтернеті можна знайти безліч способів почистити ковролін самостійно. Наприклад, за допомогою побутової хімії із найближчого супермаркету. Нерідко такі спроби – або тривала алергічна реакція, або як результат – зіпсований через появу білих плям ковролін. А якщо ковролін повністю вкриває приміщення й його треба міняти весь? Чи варто ризикувати?

До того ж Ви не зможете видалити бруд і засіб для чищення без миючого пилососа. Вся ця «жижа» проникатиме в глибину ворсу і залишиться в підкладці ковроліну.

Де-хто бачить рішення в тому, щоб просто пройтися мокрою щіткою. Без сушіння та кондиціонеру для килимових покриттів через невеликий проміжок часу неодмінно з'явиться цвіль, помітні плями та неприємний запах.
Майстри високого рівня

LeoClean пропонує професійний підхід , якщо перед Вами постала задача почистити ковролін вдома або в офісі, особливо коли йдеться про великі площі.

Наші фахівці здатні вирішити безліч проблем:

 • Виконати глибоке вибивання пилу
 • Видалити плями та забруднення різного походження
 • Позбавити ковролін від неприємних та стійких запахів
 • Продезінфікувати поверхню та позбутися алергенів
 • Провести антибактеріальну УФ-обробку
 • Повернути килимам свіжість та чистоту
 • Швидко та ефективно висушити
 • Пом'якшити матеріал та захистити його

 • Чому саме виїзна хімчистка?
  Це надзвичайно зручно! Вам не потрібно виконувати демонтаж Вашого ковроліну, під час якого може трапитись пошкодження. Не потрібно переміщувати важкі меблі та взагалі порушувати порядок всередині приміщення. Отже Ви заощаджуєте час, нерви та гроші.

  Майстри нашої компанії приїдуть до Вас безкоштовно, саме в обраний та погоджений з Вами зручний час.

  І поки виконується хімчистка ковроліну, Ви зможете насолоджуватись чаєм чи кавою, провести час з членами своєї родини чи спілкуватися з друзями чи колегами.

  В офісних приміщеннях можливе виконання робіт в неробочий або нічний час.
 • Вигода виїзної хімчистки килимів
  Вартість хімчистки складає всього 1-3% від ціни нового ковроліна, який ще треба вкласти та закріпити.
  Окрім того, щоб зняти ковролін потрібно порушити звичне розташування меблів, а у певних випадках потрібно взагалі прибирати виносити всі меблі, що непросто зробити.

  Такі витрати за часом дорівнюватимуть вже невеликому ремонту.

  Викликайте майстрів виїзної хімчистки LeoClean - за декілька годин ковролін буде чистим та безпечним, до нього повернуться яскравість кольорів та комфортна м'якість.
 • Індивідуальній підхід та повага до Ваших речей
  Ми несемо відповідальність за кожен виріб, з яким працюємо та гарантуємо, що зробимо все можливе, щоб повернути Вашому ковроліну красу та чистоту.

  Для того, щоб хімчистка була максимально ефективною, будемо дуже корисною надання якомога більше інформації про “життя” Вашого килиму:
  • який матеріал поверхні
  • як давно й яким чином з’явилися забруднення
  • які вже були прийняті міри для його очищення
  • які засоби хімії вживалися
  • на що потрібно звернути особливу увагу

  Ми використовуємо найновітніші технології чистки та дбайливо ставимося до Ваших меблів. Наші фахівці індивідуально підберуть засоби відповідно до матеріалу та структури виробу, які будуть найбільш ефективними у Вашому випадку.
5 етапів фірмової чистки ковроліну від LeoClean
1
Суха чистка
Суха чистка за допомогою професійного пилососу, під час якої ми позбавимось пилового забруднення та твердих часточок бруду.
2
Видалення плям та запахів
Обробка плям миючим засобом відповідно до їх походження та давності, усунення запахів.
3
Видалення бруду з глибини
Чистка м'якими щітками роторної машини, під час якої мільйони крихітних бульбашок проникають глибоко у ворсинки і піднімають на поверхню молекули бруду, що в’ївся.
4
Ополіскування
Спеціальний засіб вимиває залишки бруду та миючих засобів, відновлює колір, вирівнює pH поверхні до нейтрального.
5
Сушка
Сушка ковроліну. Повне висихання виробу після хімчистки відбувається за 2-4 години при кімнатній температурі у провітрюваному приміщенні.
Щоб дізнатися точну вартість послуг та спростити замовлення, достатньо надіслати кілька фотографій будь-яким зручним способом в месенджери: