Нейтралізація запаху на м’яких меблях

Найпопулярнішою з м’яких меблів є диван. По суті, диван – це місце, де збирається вся сім’я і проводить свій час. Його також люблять і тварини. З цієї причини диван найчастіше забруднюється. І це абсолютно не залежить від типу оббивки. Для господарів виведення цих плям і запаху, що в’ївся  стає достатньою проблемою для того щоб почати пошук рішення. Зазвичай спочатку намагаються вивести самостійно і лише зазнавши невдачі, запрошують фахівців. Це логічно, тим більше, що більшість випадків дійсно можна вирішити в домашніх умовах самостійно.

Для того щоб почати хімчистку дивана щодо усунення запаху, необхідно з’ясувати його причину. Якщо це запах диму та сечі, більшість традиційних методів будуть абсолютно марними. Якщо у дивана шкіряна оббивка це значно спрощує клопоту щодо усунення запаху. І для початку можна спробувати це зробити мильним розчином.

Зупинимося, однак, докладніше на деяких способах виведення запахів.

Найпопулярнішими з народних є оцтова кислота, лимонний сік, марганцівка і перекис водню. Також пробують кухонну сіль, каву, нашатирний спирт. Дані методи використовуються щоб прибрати запах пива, блювоти, риби, табака. Авжеж дані методи вже багато в чому застаріли і часто не сильно допомагають. У зв’язку з цим багато хто просто відразу переходять до спеціальних хімічних засобів, яких зараз дуже багато: спреї, рідини, пінки і т.і.

Щоб зрозуміти, що саме необхідно – потрібно витратити чимало коштів. І найголовніше: більшість цих коштів лише тимчасово прибирають запах, вони не знищують безпосередньо молекули джерела запаху, а лише маскують його. Тому запах повертається знову і знову.

Найкраще при сильному неприємному запаху відразу вийти на професійні компанії, які мають необхідні засоби та пристрої для боротьби з цією проблемою. Однак слід пам’ятати, що не кожна компанія, навіть велика готова приділити належну увагу і обсяг коштів для кожного випадку і клієнта.

Компанія LeoClean використовує найсучасніші хімічні засоби виробництва США та Туреччини, які знищують безпосередньо джерело неприємного запаху.

Наше кредо: виконати роботу і гарантувати результат – нам необхідно щоб нашу компанію рекомендували і зверталися до нас з інших наших послуг: хімчистка килимів, стільців і миття вікон.

Оформити заявку

Оформити замовлення