Навіщо потрібно чистити ковролін в офісі?

Ковролін по суті своїй є фільтром повітря, який добре збирає сміття і пил, що потрапляють на нього. А так як у нас в країні найчастіше співробітники компаній не змінюють взуття, то ковролін крім перерахованого вище ще й вбирає активно вологу і на ньому накопичується вуличний бруд та пісок. Також не можна забувати, що можуть бути інші типи забруднень на ковроліні: ненавмисно розлиті кава, чай та інші напої. І ось ці всі забруднення необхідно вичистити:

– пісок і пил, які щодня вдихаются співробітниками, можуть призводити до захворювань дихальної системи і стати причиною розвитку алергії;

– плями, причиною яких стали солодкі напої, можуть служити джерелом розмноження численних бактерій та мікробів, які теж можуть заразити співробітників компанії;

– всі види плям завжди погано впливають на естетичну сторону сприйняття офісу. На клієнтів або партнерів компанії плями на ковроліні можуть вплинути таким чином: вони можуть прийняти рішення про розрив співпраці з Вашою компанією, а на співробітників можуть негативно впливати з точки зору корпоративної атмосфери і, як наслідок, зниження продуктивності роботи Ваших співробітників.

 

Взагалі для того, щоб зберегти чистоту і дотримуватися елементарних епідімічні норми дане покриття необхідно пилососити 2-3 рази на тиждень.

 

Як часто потрібно чистити ковролін в офісі?

 

Якщо ж говорити про глибоку професійну чистку, то періодичність залежить перш за все від кількості співробітників, клієнтів і партнерів, які відвідують цей офіс.

 

Що точно можна відзначити – хімічну глибоку чистку необхідно проводити не рідше 1 разу на рік при щоденному відвідуванні не більше 50 осіб. Якщо кількість більше, то краще 1 раз на півроку. І звичайно ж слід пам’ятати, що даний процес необхідно виконувати в вихідні дні.

 

Leoclean – це гарантія чистоти і виконаної роботи. Наша компанія дотримується принципів досягнення повного очищення і несе відповідальність перед клієнтом шляхом надання гарантії на виконані роботи. Наша мета – щоб клієнт звертався до нас постійно і радив нашу організацію. А це можливо тільки при якісному виконанні робіт за доступні кошти. Нам важливо, щоб нас рекомендували і по іншим нашим послуг: хімчистка диванів і крісел, хімчистка стільців, миття вікон.

Оформити заявку

Оформити замовлення